Social media (7.x-1.0-beta8) - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Submit
hi: जमा करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: None
hi: कोई नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: px
hi: पिक्सेल

en: Small
hi: छोटा

en: Region
hi: क्षेत्र

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: RSS
hi: आरएसएस

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Medium
hi: माध्यम

en: Basic
hi: सामान्य

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Standard
hi: मानक

en: Border color
hi: बॉर्डर का रंग
