Social media (7.x-1.0-beta8) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Small
lt: Mažas

en: Region
lt: Sritis

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: download
lt: atsisiųsti

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Standard
lt: Standartinis

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Light
lt: Šviesi

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
lt: Matmenų keitimas padarys paveikslėlį tikslių matmenų. Tai gali neproporcingai suspausti ar ištempti paveikslėlį.

en: Dark
lt: Tamsiai
