Social media (7.x-1.0-beta8) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം
