Social media (7.x-1.0-beta8) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
nn: E-post

en: Submit
nn: Legg inn

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: None
nn: Ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Default
nn: Standard
