Social media (7.x-1.0-beta8) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: None
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Default
os: Æнæивд
