Social media (7.x-1.0-beta9) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: RSS
dz: ཨཱར་ཨེསི་ཨེསི།

en: Profiles
dz: གསལ་སྡུད་ཚུ་
