Social media (7.x-1.0-beta9) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Small
ka: პატარა

en: Region
ka: რეგიონი

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Medium
ka: საშუალო
