Social media (7.x-1.0-beta9) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Default width
ug: سۈكۈتتىكى كەڭلىكى

en: Widgets
ug: ۋىجېتلار

en: Styles
ug: شەكلى
