Social media (7.x-1.0-beta16) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: user
eo: uzanto

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: None
eo: Neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Small
eo: Malgranda

en: Region
eo: Regiono

en: RSS
eo: RSS-fluo

en: Medium
eo: Medio

en: Google
eo: Guglo

en: Profiles
eo: Profiloj
