Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: view
bg: преглед

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази
