Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: view
cs: zobrazit

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: User permissions
cs: Oprávnění uživatelů

en: Social media
cs: Sociální média
