Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: view
fa: مشاهده

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: User permissions
fa: مجوزهای کاربر
