Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: view
is: skoða

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: About
is: Um
