Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: view
jv: tampilan

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: About
jv: Ngenani

en: User permissions
jv: Kawenangan panganggo
