Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: view
mn: харах

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: User permissions
mn: Хэрэглэгчийн эрх
