Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: view
mr: दाखवा

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत
