Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: view
nl: weergeven

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: User permissions
nl: Toegangsrechten

en: Application Name
nl: Applicatienaam
