Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: view
os: бакаст

en: Save
os: Ныффысс
