Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: User permissions
th: สิทธิ์ของผู้ใช้
