Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: view
tr: görüntüle

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: User permissions
tr: Kullanıcı yetkileri
