Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: view
fi: näkymä

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: User permissions
fi: Käyttöoikeudet
