Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: view
gu: જુઓ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
