Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: view
ja: ビュー

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: User permissions
ja: ユーザーの権限
