Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: view
ka: ნახვა

en: edit
ka: რედაქტირება
