Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: view
km: មើល​

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ

en: User permissions
km: សិទ្ធិ​របស់​អ្នក​ប្រើ​
