Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: view
lv: skatīt

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: User permissions
lv: Lietotāju tiesības

en: Application Secret
lv: Lietojumprogrammas slepenā atslēga
