Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: view
oc: veire

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: User permissions
oc: Dreits de l'utilizaire
