Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ
