Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: view
te: వీక్షించు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: User permissions
te: వాడుకరి అనుమతులు
