Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: view
uk: переглянути

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: User permissions
uk: Повноваження користувача

en: Application Name
uk: Назва застосунку

en: Deauthorize
uk: Деавторизувати

en: Application Secret
uk: Пароль програми
