Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: view
ar: عرض

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: User permissions
ar: صلاحيات المستخدم
