Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta3) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: view
bn: প্রদর্শন

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
