Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: User permissions
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་དབང་ཚད
