Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: view
fr: voir

en: edit
fr: modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: User permissions
fr: Droits de l'utilisateur

en: Deauthorize
fr: Retirer l'autorisation
