Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: view
gl: vista

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: User permissions
gl: Permisos de usuario
