Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: view
id: tampilan

en: Save
id: Simpan

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: User permissions
id: Kewenangan pengguna
