Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: view
kk: карау

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау
