Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: view
lt: peržiūrėti

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
