Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: view
nn: vis

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre
