Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: view
pt: ver

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Salvar

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: User permissions
pt: Permissões de usuários

en: Deauthorize
pt: Desautorizar
