Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: view
sk: zobraziť

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: User permissions
sk: Používateľské oprávnenia
