Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: view
sq: shfaq

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: About
sq: Informacione
