Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta4) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: view
ast: vista

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar
