Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: view
be: глядзець

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: User permissions
be: Права карыстальніка
