Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta4) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: view
da: vis

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: User permissions
da: Brugertilladelser
