Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta4) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: delete
de: Löschen

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: view
de: Ansicht

en: edit
de: Bearbeiten

en: Save
de: Speichern

en: authenticate
de: authentifizieren

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: User permissions
de: Benutzerberechtigungen

en: Deauthorize
de: Deauthorisierung

en: Social media
de: Social Media
