Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: view
eo: rigardi

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu
