Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: view
eu: ikusi

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: User permissions
eu: Erabiltzaile baimenak
