Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta4) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: view
fil: tingnan

en: edit
fil: wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan
