Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta4) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: view
hr: prikaz

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: User permissions
hr: Korisnička dopuštenja
